Karolina Umińska Gabinet Wsparcia i Rozwoju

Psycholog coach trener pomoc wsparcieSesja online

Psycholog Coach Online

Dlaczego warto skorzystać z usługi online ?

Jest to możliwość korzystania z pomocy psychologicznej przy wykorzystaniu technologii i alternatywnych form komunikacji.
Dostępność usług online za pośrednictwem aplikacji Zoom, Skype, Messenger, Viber czy WhatsApp jest szczególnie przydatna w obecnym czasie narodowej kwarantanny. Również jeśli masz ograniczone możliwości wychodzenia z domu z powodu choroby lub konieczności opiekowania się kimś bliskim lub gdy przebywasz za granicą albo w miejscu, gdzie nikt nie prowadzi praktyki psychologicznej.

Przeczytaj, co musisz wiedzieć, żeby się dobrze przygotować.

Wymagania techniczne

Miej dostęp do komputera, tabletu lub smartfonu z zainstalowaną wybraną aplikacją do komunikowania się, kamery internetowej, mikrofonu i głośników (najlepiej słuchawek z mikrofonem, ponieważ nie ma wtedy pogłosu), łącza internetowego, które umożliwia wysyłanie i odbieranie dźwięku oraz obrazu wideo (minimum 512kb/s).

wygodna przestrzeń

Możesz pracować nad swoją wewnętrzną równowagą bez wychodzenia z domu… W swoim ulubionym fotelu, w miękkich kapciach z ulubionym kubkiem w ręku z pyszną kawą/herbatą, a to przecież sama przyjemność!

Zadbaj, abyś był w prywatnej przestrzeni, gdzie nikt z domowników lub pracowników nie będzie przeszkadzał w sesji.

Twoje oczekiwania

Przemyśl, czego potrzebujesz i co chciałabyś wynieść z pierwszego spotkania i z całej terapii/ coachingu online.
Jeśli potrzebujesz, przygotuj sobie pytania do mnie. Chętnie odpowiem na nie.

temat spotkania

Pomyśl, co chciałbyś, żebym dowiedziała się o Tobie i o Twojej trudności. Możesz nawet spisać sobie przemyślenia na kartce.

W zależności od kłopotu, z którym do mnie przyjdziesz, mogę chcieć Cię spytać o przeszłość (w tym o relacje z bliskimi osobami, rówieśnikami), o aktualne relacje, o uzależnienia, o symptomy w ciele, o pracę zawodową, itp.

Materiały

Przygotuj też czyste kartki, kredki, ołówek lub długopis, które mogą być potrzebne do wykonywania zadań rozwojowych.

Potrzebujesz Więcej nformacji?

Przeczytaj FAQ (Najczęściej zadawane pytania).