Karolina Umińska Gabinet Wsparcia i Rozwoju

Psycholog coach trener pomoc wsparcieDla kobiet

Chciałabym Cię zapytać...

  • Brakuje Ci energii na kreowanie i realizowanie swoich pasji?
  • Wracasz myślami do zaniechanych lub niezrealizowanych planów i marzeń?
  • Chcesz wzmocnić swoją pewność siebie i uwierzyć, że możesz kiedyś żyć i pracować tak, jak chcesz?
  • Chcesz zwiększyć swoją motywację do działania, aby pomagała Ci w szybkim i sprawnym realizowaniu celów życiowych i zawodowych?
"Nigdy nie jest za późno – za późno by zmienić swoje życie,
za późno by być szczęśliwym."
Jane Fonda
Aktorka

Coaching dla Kobiet

Możesz pogrążać się w niespełnieniu i smutnieć z każdym dniem, zastanawiać się, ile spraw nie załatwiłaś, tak jak byś chciała, ile okazji nie wykorzystałaś z obawy przed porażką lub sukcesem, ile razy nie powiedziałaś tego, co myślałaś i czego potrzebowałaś…
Lub możesz to zmienić. Jeśli tylko chcesz… Wybór należy do Ciebie. Jesteś zdolna, aby odbudować swoją pewność siebie i wybrać drogę spełnienia i odwagi. Uwierz w siebie i swoją naturalną moc – ona w Tobie drzemie. Pozwól ją obudzić, by odmieniała Twoje życie.

Coaching dla Kobiet nawiązuje do naszej naturalnej kobiecej potrzeby poznawania swojego wewnętrznego świata. Pomaga w odnajdywaniu swojej harmonii. Jest szansą dla Ciebie by czuć się szczęśliwą i wzrastać według swojego pomysłu…

Dlaczego warto skorzystać z coachingu właśnie ze mną?

Moim marzeniem

jest sprawić, aby rozwój osobisty stał się dobrem powszechnym. Chcę stworzyć atmosferę i przestrzeń, gdzie, będąc w kryzysie lub poszukując rozwoju osobistego i zawodowego, będziesz mogła uzyskać wsparcie i uważność ze strony ludzi profesjonalnie do tego przygotowanych.

Doświadczenie i pasja

Jestem dumna z tego, co robię. Moja praca mnie pasjonuje, a życie i ludzie fascynują. Możesz korzystać z różnych zasobów mojej wiedzy – jako psychologa i trenera oraz mojego osobistego doświadczenia.

 

siora-photography-ZslFOaqzERU-unsplash
111

Samoakceptacja

Jestem zadowoloną z siebie i otwartą na innych Kobietą, jestem spełnioną i kochającą Żoną, troskliwą i rozsądną Matką, wdzięczną Córką… 

Zaangażowanie

Jestem skupiona na poszukiwaniu nowych, inspirujących rozwiązań i aktywnie działam. Nie boje się wyzwań i przeciwności losu. Praca ze mną może stać się dla Ciebie ciekawą podróżą ku spełnieniu i równowadze. Pracując ze mną nad swoją równowagą, masz gwarancję 100% kobiecego zaangażowania.
fachy-marin-Wm7-Z1ZOi0Y-unsplash

Zapraszam do umówienia się na spotkanie

w gab
online

"Autentyczność jest zbiorem decyzji, które podejmujemy każdego dnia. To decyzja, aby się pokazać i być prawdziwym. Decyzja, aby być szczerym. Decyzja, aby pozwolić innym ujrzeć nasze prawdziwe ja."

Brene Brown